{{ item.title }}

Tedavi Yöntemleri

Tüm Tedavi Yöntemleri

Kanser tedavileri konusunda mutlaka uzman doktorunuza danışmalı ve tıbbi yardım almalısınız. Farklı durumlarda gerçekleşen tüm kanserlerde, tedavi yöntemlerinin birçok etmene bağlı olarak değişkenlik gösterdiği unutulmamalıdır.

Ameliyat Ameliyat

Akciğer kanseri, meme kanseri ve kolorektal kanserlerde erken evrelerde uygulanabilen başlıca tedavi cerrahidir.

Detaylı Bilgi
Embolizasyon ve Ablasyon Tedavisi Embolizasyon ve Ablasyon Tedavisi

Embolizsayon ve ablasyon tedavileri yayılmış olan kanserin, önemli organlardaki küçük tümörlerini yok etmek için uygulanan özel yöntemlerdir.

Detaylı Bilgi
Hormonal Tedavi Hormonal Tedavi

Özellikle meme kanserinde östrojen ve progesteron gibi hormon reseptörleri bulunan tümörlere sahip hastalara uygulanabilen bir tedavidir.

Detaylı Bilgi
Hedefe Yönelik Tedaviler Hedefe Yönelik Tedaviler

Hedefe yönelik tedaviler, kanser oluşumunda ortaya çıkan hücre değişikliklerini hedefleyen yeni ilaçlardır.

Detaylı Bilgi
İmmunoterapi İmmunoterapi

İmmünoterapi, hastalarda büyüyen kanser hücrelerinin yine kendi bağışıklık sistem hücreleri tarafından parçalanmasını tetikleyen tedavidir.

Detaylı Bilgi
Kemik iliği transplantasyonu Kemik iliği transplantasyonu

Hasta kişilerin yeni kök hücre oluşturabilmesi için başka bir kişiden kemik iliği alınması ve hastaya verilmesi ile uygulanır.

Detaylı Bilgi
Kemoterapi Kemoterapi

Kemoterapi , kanser hücrelerini öldüren ilaçların hastalara verilmesi ile birçok farklı kanser türünde hastalığın farklı aşamalarında uygulanabilmektedir.

Detaylı Bilgi
Radyoterapi Radyoterapi

Radyoterapi yüksek enerjili ışınlarla (veya parçacıklarla) kanserli hücrelerin yok edilmesi ile gerçekleşir.

Detaylı Bilgi
Ameliyat Dışındaki Lokal Tedaviler Ameliyat Dışındaki Lokal Tedaviler

Ameliyat Dışındaki Lokal Tedaviler

Detaylı Bilgi
Chatbot Uygulaması Aydınlatma Metni

Roche Müstahzarları Sanayi Anonim Şirketi (“Şirket”)’ ne ait https://yasamicin.com/‘un bir hizmeti olan Chatbot uygulaması üzerinden gerçekleştireceğiniz görüşmelerde kimliğinizi teşhis etmeye yarayan ve 6698 sayılı Kanun uyarınca “kişisel veri” niteliği taşıyan kişisel verilerinizi talep etmemekte ve arka planda toplamamaktayız. Chatbot uygulaması anonim şekilde sağlık ve yaşam konularına ilişkin sorularınızı bizlerle paylaşmanıza ve sizlere bu yönde anında cevap verebilmemize imkan sağlayan bir uygulamadır. Bu kapsamda, gizliliğinize ilişkin hassasiyetimize istinaden görüşme içeriklerinde kişisel verilerinizi paylaşmamanızı önemle rica ederiz.

Bununla birlikte görüşme esnasında kendi inisiyatifinizle bizlerle kişisel verilerinizi paylaşmanız halinde, ilgili verileriniz hiç bir şekilde aktif bir kullanıma tabii tutulmadan ve sistemlerimizde muhafaza edilmeden görüşmenin sona ermesiyle birlikte derhal 6698 sayılı Kanun ve ilgili mevzuatına uygun şekilde silinecektir.

Anonim içerikler ise sorularınıza dönüş yapabilmek ve, gerekli ve ilgili hallerde çalışmalarda istatistiki bilgi olarak kullanılmak üzere sistemlerimizde bilgi güvenlik standartlarına uygun şekilde saklanacaktır.

İlgili uygulama kapsamında kişisel verilerinizi ve/veya kişisel veri işleme faaliyetine yol açacak bir içeriği paylaşmanız halinde 6698 sayılı Kanun’ un 11. maddesi kapsamında düzenlenen haklara sahip olacağınızı hatırlatır ve buna bağlı talepleriniz olması halinde, Başvuru Formu’nu doldurarak “Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğe” göre istanbul.kvkk@roche.com adresi üzerinden bizlerle paylaşmanızı rica ederiz.